Güral Parke

laminat parkeler KALİTE
POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

Güral Parke’nin varlık nedeni müşteriler, iştirakler, temsilcilikler, bayiler ve uygulamacılar için devamlılık ve saygınlık simgesi olmaktır.
Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Tüm kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak aşağıdaki ilkelerimiz doğrultusunda hareket ederiz.


MÜŞTERİ ODAKLILIK

Her müşteri bizim için özeldir. Müşteriyi memnun edecek zeminleri parça parça oluştururuz. Yaşayacağı mekânları kendisine uygun tarzda yaratırız. Kazancımız müşteri memnuniyetini sağlama derecemizdir.


KALİTE

Hem ürünlerimizde hem hizmetimizde mükemmeli yakalamak için kalite vazgeçilmezimizdir. Müşterilerimizin ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünleri, saygın markaları, en iyi hizmet ile sunarız. Faaliyetini yaptığımız uygulamalar için, sektörü takip eder, daha iyisini yapmayı hedefleriz.


SÜREÇ YÖNETİMİ

Her işte istenilen performans seviyesini elde etmek için işleyişi süreç bazlı oluşturur, adım adım tarifler, dokümante eder ve uygularız. Bu sayede her işte, her seferinde istenilen kaliteyi yakalarız.


HEDEFLERLE YÖNETİM

Sonuç odaklı çalışma kültürü yaratmak, zaman yönetimine destek olmak, eldeki kaynakları doğru yönlendirerek en fazla verimi almak için tüm organizasyonun hedeflerle çalışmasını isteriz. Bu şekilde çalışan kişinin büyük resmi görerek işini anlamlandırmasını ve işyerine bağlılığının artmasını sağlarız.


ÇÖZÜM ÜRETMEK

Müşteri beklentilerinin doğru anlaşılması ve ihtiyaçlarının analiz edilerek kendisine uygun ürün ve hizmeti sunmak esastır. Bunu sağlamak için eğitimli uzman kişiler ile çalışır ve koleksiyon zenginliğimizi her zaman muhafaza ederiz. Yaratıcı çözümleri en uygun maliyetlerde sunarız.


SÜREKLİ GELİŞME

Değişim ve yeniliklere her zaman açığız, girişimci ruhumuzla yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız. Pazardaki gelişmeleri takip eder, yeni fırsatları araştırır, değişime öncülük ederiz.


TAKIM ÇALIŞMASI

İnsanlarımızın yeteneklerini, gücünü ve yaratıcılığını ortaya çıkarmak, gelişmelerine imkân sağlamak için takım çalışmasını destekler ve uygun ortamlar yaratırız.


BİLGİ VE EĞİTİM

En değerli hazine bilgidir, dikkat ve hatasızlığı getirir. Çalışanlarımızı, bayilerimizi, uygulamacılarımızı en iyi şekilde eğitiriz. Kurumsal hafızanın güçlenmesi ve bilgi bankasının oluşturulması için, çalışanların deneyimlerini paylaşacağı eğitim grupları oluştururuz. Bilgiye çabuk ulaşan, işleyen ve dağıtan bir şirket olma yolunda altyapı ve sistem çözümlerini bünyemize entegre ederiz.


İŞ AHLAKI VE DÜRÜSTLÜK

İş hayatında ahlak ve dürüstlükten asla vazgeçmeyiz. Tüm davranışlarımızın ve çalışma sistemimizin temeli, ilkelerimiz ile beraber ahlak ve dürüstlük üzerine oturur.


Nuri GÜRAL
Yönetim Kurulu Başkanı

NURİ GÜRAL